skip to Main Content
SEGE Turizm

Bizler 8 yılı aşkın sektör deneyimimizi, 2014 Ekim ayında kurduğumuz SEGE Organizasyon çatısı altında birleştiren, ekonomik çözümleri hedefleyen, genç, dinamik ve güler yüzlü bir ekibiz.

İlkelerimiz
Müşteri Memnuniyeti
Kalite Odaklı Çalışma
Organizasyon
Maliyet
Zaman
EKİBİMİZ

M. Guşan BAGEOĞLU

M. Guşan BAGEOĞLU iş hayatına TOBB Başkanlık Özel Kalem’de başkanlık özel asistanı olarak başlamıştır. TOBB Başkanı’nın, günlük programını organize ederek, programların gerçekleşmesinde sorumluluk almıştır. Çalıştığı süre boyunca, yurtiçi ve yurtdışı birçok programı organize etmiştir. Sonrasında, Katar Hamad Uluslararası Havalimanı, en büyük mekanik taşeronu olan Ekin Proje firmasında 3,5 yıl İdari İşler ve İnsan Kaynakları Müdürü olarak görev yapmıştır. Yaklaşık 5.000 kişiden oluşan firmanın günlük yürütülen işlerinden sorumlu olarak görev almıştır. 2014 yılında itibaren kurucusu ve ortağı olduğu, Sege Mice şirketinde bütçe, finansman ve planlamadan sorumlu olarak görev almaktadır.

Ömür ENES

Ömür Enes, 2001 yılında Tley Organizasyon şirketinde başladığı çalışma hayatına, 2004 - 2016 yılları arasında TEPAV Organizasyon sorumlusu ve Genel Sekreteri olarak devam etmiştir. 2016 – 2017 yılları arasında TED Üniversitesi Genel Sekreterliği görevini üstlenmiştir. Enes, 17 yıllık iş hayatı kariyeri içerisinde TOBB, Dünya Bankası, TBMM, Başbakanlık, Avrupa Komisyonu, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı gibi kurumlarla yürütülen ortak projelerde görev almıştır. Bu süre içerisinde Türkiye’nin çeşitli illerinde, İsrail’de, Amerika’da fuar, açılış ve toplantı organizasyonları düzenlemiştir. Mayıs 2017 tarihinden itibaren Sege Mice şirketinde kamu kuruluşları ile yürütülen projelerden sorumlu olarak görev almaktadır.

Back To Top